Gdy zgłosisz się do naszego ośrodka zostaniesz od razu otoczony troskliwą i profesjonalną opieką. Możesz zadać nam każde pytanie, zgłosić wszelkie wątpliwości – jesteśmy do Twojej dyspozycji i służymy wiedzą i doświadczeniem. Zabieg laserowej korekcji wzroku przebiega w bezstresowej atmosferze, dzięki innowacyjnym metodom operacyjnym i aplikacji znieczulających kropli.

Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym – oko jest znieczulane specjalnymi kroplami. W czasie zabiegu możesz odczuwać nieduży ucisk na oku i przytrzymywanie powiek. Podczas zabiegu cały czas pozostajesz w kontakcie z lekarzem – chirurgiem. Twój pobyt na sali operacyjnej trwa od kilku do (maksymalnie) 30 minut.

Po przeprowadzonym zabiegu odpoczywasz zwykle 1-2 godziny, aż nie zadeklarujesz dobrego samopoczucia i nie wyrazisz gotowości powrotu do domu. Lekarz który przeprowadzał zabieg zaprosi Cię na wizytę kontrolną następnego dnia, wówczas osobiście oceni rezultaty zabiegu. Czas pobytu w naszym ośrodku wynosi łącznie około 3-4 godziny.