Strong Testimonials form submission spinner.

Wymagane

Twoje imię
Treść Twojej opinii
rating fields

Nie ma na świecie dość słów, aby wyrazić całą wdzięczność najlepszemu profesorowi Michałowi za cud, który stworzył. On zmienił moje życie i uwolnił mnie. Dziękuję, panie profesorze! Thanks for a ticket to another life ♥️

Lusia V.
5 marca, 2024

Wyjątkowe miejsce i ludzie .Po laserowej korekcji wzroku widzę lepiej niż kiedykolwiek w okularach lub soczewkach.Pełen profesjonalizm i co najważniejsze pełne zaopiekowanie przed ,w trakcie jak i po zabiegu .Prof Nowak cudowny człowiek który spełnia marzenia 🙂 Serdecznie podziękowania również dla przesympatycznej P.Kamili 🙂

Dominika
9 lutego, 2024

Jesli ktoś się zdecdyuje na korekcję laserową wzroku to polecam to miejsce. Prof. Nowak to profesjonalizm, doświadczenie i umiejętności, a do tego wysoka kultura osobista. Na każdym etapie opieka p.Kamili, więc wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami. Wada z ponad -6 zniwelowana do 0 🙂 Polecam!

Sandra
22 stycznia, 2024

Jestem 2 tygodnie po drugim zabiegu wszczepienia soczewek do obu oczu . Dzisiaj byłem w kontroli , wszystko Ok .
Widzę doskonale, Wspaniała obsługa i wysoki profesjonalizm personelu lekarskiego.Dziękuję za zabieg i pozdrawiam cały personel !!

14 grudnia, 2023

Rewelacyjna opieka. Zabiegi i informowanie na najwyższym poziomie! Na uwagę szczególną zasługuje tzw opiekun. Dziękuję p. Izabeli👌😊 kontakt miły i profesjonalny. Polecam serdecznie!

Jerzy
16 października, 2023