Strong Testimonials form submission spinner.

Wymagane

Twoje imię
Treść Twojej opinii
rating fields

Korekta wzroku to była najlepsza decyzja w życiu !!! Bardzo się bałam ale dzięki wielkiej serdeczności całej załogi w klinice, dałam radę 🙂
Panie w recepcji, pielęgniarki i wspaniały pan doktor, wszyscy bardzo pomocni i przemili
Polecam to miejsce każdemu ! Wielu moich znajomych rownież skorzystało z usług kliniki i wszyscy maja takie same opinie o tym miejscu ❤️ a pani Kamila to powinna dostać medal 😍

Anna
13 stycznia, 2023

Mialam przyjemnosc wykonania zabiegu korekcji wzroku w klinice visumq, bardzo przyjacielska a za razem profesionalna obsuga pacienta, przed samym zabiegiem profesor krok po kroku wytlumaczyl mi jak to bedzie wygladalo weszlam na blok operacyjny spokojna I pelna zaufania, podjelam najlepsza decyzje I wybralam najlepsza z mozliwych klinik dziekuje z calego serca calej zalodze no I oczywiscie najlepszej koordynadorce ( Kamili)

Izabela
7 grudnia, 2022

Z całego serduszka polecam przychodnię PROVISUS ❤
Przemiła obsługa. Profesjonalne podejście do pacjenta 😇 Przygotowanie jak i sam zabieg wszczepienia soczewek fakijnych przebiegł w miłej i przyjaznej atmosferze.
Zabieg ten poprawił komfort mojego życia 👀
Dziękuje Dr Kołodziejczykowi 🤝

Daria
14 listopada, 2022

Mama korzystała z opieki lekarskiej i przeszła dwa zabiegi usunięcia zaćmy. Efekt jest niesamowity, ogromna poprawa widzenia i komfortu życia. Lekarz prowadzący bardzo konkretny i miły, Panie z rejestracji przemiłe i kompetentne. Lekarz wykonujący zabieg był dość szorstki, ale może miał gorszy dzień. Ogólna ocena bardzo dobra.

Agnieszka
14 listopada, 2022

Jestem bardzo, bardzo zadowolony z opieki i profezjalizmu kadry przeprowadzającej zabieg. Mam wszczepione soczewki do 2 oczu. Dobrze widzę bez okularów i mogę czytać. Dziękuję i polecam wszystkim tą przychodnię. Opiekują się przez cały czas pacjentem. Lekarze i cała kadra super. Pozdrawiam.

Jerzy
14 listopada, 2022