Popraw jakość Twojego widzenia i raz na zawsze pożegnaj się z okularami.


...nie czekaj… lepiej zobacz świat na własne oczy...

Popraw jakość Twojego
widzenia i raz na
zawsze pożegnaj się
z okularami.


...nie czekaj… lepiej zobacz świat na własne oczy...

Jeżeli od wielu lat funkcjonujesz z wadą wzroku to pewnie przywykłaś/przywykłeś już, że pierwsze co robisz rano to zakładasz okulary lub soczewki kontaktowe. Nie dziwią Cię ograniczenia związane z ich użytkowaniem, takie jak parowanie szkieł, czy podrażnienia oczu - radzisz sobie z nimi. Z reguły nie jesteś nawet w stanie wyobrazić sobie, jak wyglądałoby Twoje życie bez wady wzroku.


Technologia VISUM Q to szansa by raz na zawsze uwolnić się od konieczności noszenia okularów czy soczewek kontaktowych i zapomnieć o niedogodnościach związanych z ich używaniem.


Eliminujemy „przeszkodę” na drodze realizacji Twoich pasji.


Dzięki zabiegowi laserowej korekcji wzroku w technologii VisumQ na nowo odkryjesz radość i beztroskę podczas ulubionych aktywności. Okulary czy soczewki korekcyjne stanowią utrapienie dla osób ceniących w życiu aktywność fizyczną, uprawiających sport i kochających podróże.


Profesjonalnie podchodzimy do potrzeb profesjonalistów.


Dla dużej grupy osób zabieg laserowej korekcji wzroku stanowi absolutną konieczność - wymóg jaki stawia przed nimi wykonywany zawód. Pomagamy „zawalczyć” o Twoje marzenia, na drodze których przeszkodą może być Twoja wada wzroku.


Wydobędziemy całe piękno Twoich oczu.


Poddanie się zabiegowi laserowej korekcji wzroku uwolni Cię od konieczności noszenia szkieł lub soczewek korekcyjnych. Przekonaj się, że okulary mogą być ozdobą Twoich oczu - nie protezą. Zdecyduj się na zabieg uwalniający Cię się nich i wykreuj swój nowy image.


Gwarantujemy natychmiastowe i długotrwałe rezultaty.


Zabieg laserowej korekcji wzroku pozwala uzyskać lepszą ostrość widzenia niż do tej pory w najlepszych okularach czy soczewkach kontaktowych. Czas trwania zabiegu jest krótki - samo działanie lasera trwa około 1,5 sekundy na 1 dioptrię wady wzroku, a jego rezultaty są nie tylko długotrwałe, ale także szybko odczuwalne. Zdecydowana większość osób już kolejnego dnia po zabiegu odczuwa zadowalające efekty.


Zainwestuj w swoją lepszą przyszłość.


Aspekt finansowy odgrywa duże znaczenie w podjęciu decyzji o wykonaniu zabiegu laserowej korekcji wzroku. Często jednak nie zdajemy sobie sprawy, ile tak naprawdę płacimy za systematyczną wymianę naszych okularów lub soczewek kontaktowych. Zwróćmy uwagę na fakt, że koszt zabiegu laserowej korekcji wzroku to jednorazowo poniesiony wydatek gwarantujący ogromną poprawę komfortu naszego życia.


Naszymi atutami są doświadczenie i profesjonalizm.


Nasz ośrodek korekcji wzroku od ponad 10 lat dokłada wszelkich starań aby liczba naszych zadowolonych pacjentów stale rosła.Nie czekaj… lepiej zobacz… świat na własne oczy…